Loket Kinderopvang

Stad Damme heeft zelf geen opvanginitiatieven en verwijst door naar de bestaande initiatieven. Het Loket Kinderopvang is een neutraal aanspreekpunt voor alle ouders die op zoek zijn naar een kinderopvang. U kan terecht met vragen op het mailadres kinderopvang@damme.be, of aan het loket van het Sociaal Huis.

Hoe aanvragen

Indien je op zoek bent naar kinderopvang, doe je de aanvraag rechtstreeks bij één van de onthaalouders of opvanginitiatieven die in Damme actief zijn. Je kan via onderstaande lijst alle onthaalouders die in Damme actief zijn consulteren en met hen contact opnemen.

Ferm
 
Coördinator
 
Angelique De Rop

Brouwerijstraat 4
8340 Sijsele
dvo.damme@samenferm.be
050 36 25 99

Voor nieuwe aanvragen 070 24 60 41
   
Onthaalouders
 
Tina De Gruytter

Stationsstraat 21
8340 Sijsele
tina.de.gruytter@hotmail.com
0494 35 40 14

Carine Goethals

Stationsstraat 5
8340 Sijsele
carine_goethals@hotmail.com
050 67 91 40
0497 80 01 80

Eva Huys

Zwinstraat 44
8340 Sijsele
eva.huys@gmail.com
0494 89 91 15

Dirk Huys
Josiane Van Den Bossche

Veldstraat 95
8340 Sijsele
dirkenjosiane@gmail.com
0478 58 20 27
0486 96 68 89

Karine Letens

Dorpsstraat 124
8340 Sijsele
karine.letens@telenet.be
0475 95 33 05

Edith Stabij

Hoornstraat 107
8340 Sint-Rita
wim.dhondt-stabij@telenet.be
0475 83 32 64

Conny Vanden Bossche

Watergangstraat 2
8340 Moerkerke
marjo.dewaegenaere@telenet.be
050 50 11 45
0468 14 83 08

Saskia Wildemeersch Valkeniersstraat 2
8340 Sijsele
saskia.w@telenet.be
050 35 68 40
   

De Blauwe Lelie

 

Onthaalouders
 
Jordy Casneuf Nieuwe Weg 46
8340 Sijsele
jordycasneuf@hotmail.be
0497 80 44 43
   

Zelfstandigen

 

Onthaalouders
 
"Kelly's kinderkasteeltje"
Kelly De Sutter

Hoornstraat 50, bus 2
8340 Moerkerke
yves.kelly@telenet.be
0476 23 74 10

"'t Minitje"
Melodie Reubens
Joyce Verplaetse
Veldstraat 51
8340 Sijsele
tminitje1@hotmail.com
0468 57 98 14

Openingsuren & contact

Dienst Sociale zaken

adres
Brouwerijstraat 48340 Sijsele (Damme)
Tel.
050 67 28 40

Deel deze pagina