Heb je moeite met de digitale wereld? Staat www nog te vaak voor Wat, Waarom, Wanneer? Geen nood! In Damme helpen we je graag gratis verder in verschillende digipunten.
In elk van onze digipunten staat een ervaren vrijwilliger klaar om je digitale vragen te beantwoorden. Hij of zij helpt je bij digitale handelingen en maakt graag tijd om samen bepaalde zaken in te oefenen.
De drie digipunten verspreid over Sijsele en Moerkerke zijn op een vast wekelijks moment open. Onze digihelpers zijn allemaal vrijwilligers, het kan dus altijd dat er iets tussen komt. Wil je zeker zijn van de opening, check de openingsuren via de website, of bel vooraf.
Er zijn digipunten in het Administratief Centrum, in het Sociaal Huis en in de bibliotheek van Sijsele. Bekijk de openingsuren via de website of neem contact via het telefoonnummer hieronder.
Info
www.damme.be/digipunt
050 28 87 30
Gepubliceerd op maandag 17 november 2025

