Digipunten & digibanken

Digipunten

In een Digipunt staat een Digihelper klaar om je op weg te helpen bij het gebruik van een smartphone, computer of tablet. Met plezier wordt er zelfs even samen geoefend. Heb je geen eigen toestel dan is het zelfs mogelijk om er gratis materiaal te ontlenen. Iedereen met vragen is er dus welkom. En dat zonder afspraak en ook volledig gratis.

Elke week vind je een Digipunt op volgende locaties

  • Woensdag van 14 tot 16 uur in het Sociaal Huis in Sijsele
  • Donderdag van 10 tot 12 uur in de Bibliotheek in Sijsele
  • Donderdag van 16 tot 18 uur in het Administratief Centrum in Moerkerke

Pols vooraf of we open zijn

Elke Digihelper doet dit als vrijwilliger. Dit kan er wel voor zorgen dat een Digipunt soms ook onverwacht gesloten kan zijn bij ziekte of overmacht. Wil je toch graag zekerheid van opening, neem dan even op voorhand telefonisch contact met ons op.

Losse opleidingen

In de Bib Sijsele kunnen zowel beginners als gevorderden hun digitale skills verbeteren met losse opleidingen!

Ontdek hier aanbod opleidingen

Vooraf inschrijven

Er zijn een beperkt aantal plaatsen per lessenreeks dus vooraf inschrijven via de bibliotheek is steeds noodzakelijk.

Uitleendienst

Wie zelf geen computer of tablet heeft kan bij het Digipunt terecht om 6 maanden lang een toestel te ontlenen om te oefenen.

Dit is een initiatief van de Vlaamse Overheid

Digibanken Vlaanderen

Illustratie Digipunt

Openingsuren & contact

Lokaal dientencentrum De Brouwerij

adres
Brouwerijstraat 28340 Sijsele
Tel.
050 67 28 59

Digipunt Bibliotheek Sijsele

adres
Eikelberg 18340 Damme
Tel.
050 37 09 40

Digipunt Sociaal Huis

adres
Brouwerijstraat 48340 Damme
Tel.
050 67 28 40

Digipunt Administratief Centrum Moerkerke

adres
Vissersstraat 2A8340 Damme
Tel.
050 28 87 30

Deel deze pagina